WILD WOOL je nádherná příze, absolutní potěšení. Pletení nebo háčkovaní s touto vlnou je důkazem dobře stráveného času na vašem projektu.
| Kód: | 91701 |
| Výrobce: | Erika Knight |
| Cena: | 160 KČ |
| Přepočtená cena: | 6,41 EUR |
| Sleva celkem: | 50 % |
| Původní cena: | 320 KČ |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 2 ks |
| Materiál: | 85% wool, 15% viscose (made from nettle) |
| Standardní hmotnost příze: | Aran : 10 ply / 4 : Medium |
| Hmotnost : | 100 g |
| návin: | 170 m |
| jehlice / háček: | 4 mm |
Jehlice: 4 - 5 mm
Zkušební vzorek 18 ok = 10 cm
Spotřeba materiálu pro dámský svetr velikosti M: 500 g
Pouze ruční praní
Balíček obsahuje 2x In the Mood surprise 06 Melancholy a 2x In the Mood 11 Silbergrau. Návod v pdf obdržíte e-mailem po změně stavu objednávky na ZAPLACENO. Součástí balíčku je pdf soubor 4 návodů: šála vzorem perlička nebo ...
K výměnným jehlicím Lykke Cypra Copper (měď) připojte otočná výměnná lanka (plast) .
Alegria od Manos del Uruguay je ručně barvená ponožková příze, která je na ponožky rozhodně příliš hodnotná! Tato neuvěřitelně měkká Fair Trade příze s úžasným zákrutem poskytuje nádherně čistý úplet, který má ...