Počet položek: 0 0,- KČ
(bio)popletahh
Klubíčka, klubíčka, hejbejte se ...

Články

Zimní kardigan GARDÉNIA

Gardénia je velmi aromatický bílý květ na tmavém a hustém zeleném keři a je velmi běžná v portugalských zahradách. Gardénia je zimní verzí Verbeny. Je pletená z nádherné příze Silk 4 Milk, směsi mléčných vláken, hedvábí a kašmíru.

Lehký letní svetr VERBENA

Atraktivní pulovr GEADA z BIO WOOL Rosários 4

Lněná halenka MARVILA

Model z lněné příze MARVILA na teplé letní dny, neboť len je příjemný k pokožce a navíc krásně chladí...

GOTS Informace maloobchodníkům a spotřebitelům

Ne všechna porušení licenčních a označovacích podmínek GOTS jsou úmyslná. Některé jsou způsobeny pouze nedostatkem znalostí. Spotřebitelé musí být informováni o tom, jak má vypadat správný štítek GOTS. Za tímto účelem GOTS vydal pro spotřebitele a maloobchodníky inzeráty s bezpečnostními radami.

GOTS - Obecný popis

Poslední aktualizace: čtvrtek 19. března 2020 08:13 Globální organický textilní standard (GOTS) je předním světovým standardem pro zpracování textilu pro organická vlákna, včetně ekologických a sociálních kritérií, podpořený nezávislou certifikací celého dodavatelského řetězce textilu. Informace v této části poskytují přehled o obsahu a základních požadavcích normy. Nezohledňuje všechna kritéria normy, a proto jej nelze použít pro žádný úřední účel.

Čepička a botičky pro nedonošence

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace