WILD WOOL je nádherná příze, absolutní potěšení. Pletení nebo háčkovaní s touto vlnou je důkazem dobře stráveného času na vašem projektu.
| Kód: | 91701 |
| Výrobce: | Erika Knight |
| Cena: | 160 KČ |
| Přepočtená cena: | 6,36 EUR |
| Sleva celkem: | 50 % |
| Původní cena: | 320 KČ |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 2 ks |
| Materiál: | 85% wool, 15% viscose (made from nettle) |
| Standardní hmotnost příze: | Aran : 10 ply / 4 : Medium |
| Hmotnost : | 100 g |
| návin: | 170 m |
| jehlice / háček: | 4 mm |
Jehlice: 4 - 5 mm
Zkušební vzorek 18 ok = 10 cm
Spotřeba materiálu pro dámský svetr velikosti M: 500 g
Pouze ruční praní
WILD WOOL je nádherná příze, absolutní potěšení. Pletení nebo háčkovaní s touto vlnou je důkazem dobře stráveného času na vašem projektu. Ravelry: Pattern Search Jehlice: 4 - 5 mm Zkušební vzorek 18 ok = 10 cm Spotřeba ...
Když potřebujete přidržet živá oka, použijte tuto pomůcku místo zbytku jiné příze. Podívejte se na video zde Pro snazší připevnění jehly bude možná nutné konec kožené šňůrky šikmo zastřihnout. Pokud se vám zdá kožená ...
Plastové kaplíky na střapce - zlaté 6 ks - 3x10 mm a 3x16 mm, horní část střepce potřeme lepidlem na textil a vložíme do kaplíku.