TERRA - krásná a pevná směs 75 % merina a 25 % nylonu pro ručně pletené ponožky a další projekty vyžadující přízi síly Fingering..


| Kód: | SS2012 |
| Výrobce: | Symfonie Yarns |
| Cena: | 399 KČ |
| Přepočtená cena: | 15,86 EUR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 5 ks |
| Materiál: | 75% Merino, 25% Nylon (Polyamid) |
| Standardní hmotnost příze: | Fingering : 4 ply / 1 : Super Fine |
| Hmotnost : | 100 g |
| návin: | 380 m |
| jehlice / háček: | 2.25 mm |
| EAN: | 8907628075644 |
Citrus je barva s jasnou, sluneční energií žlutých a zelených podtónů a vytváří tak svěží, šťavnatou barvu, která září na projektech na jaro i léto. Její hravé tónové přechody ji činí ideální pro veselé ponožky, barevné akcenty a výrazné letní doplňky. Odvážná barva Citrus dodá jiskru radosti každému projektu a je ideální pro tvůrce, kteří milují živé, povznášející barvy.
Hotové výrobky lze prát v pračce a příze je vhodná pro všechny typy projektů z příze typu Fingering.
Zkušební vzorek 10 cm = 28 až 32 ok
Jehlice 2,25 - 3,25 mm
Ručně barvená příze z Indie.
Terra je vzácnou kombinací krásy a síly, která přetrvává a řadím ji k těm nejlepším mezi ponožkovými přízemi.
TERRA - krásná a pevná směs 75 % merina a 25 % nylonu pro ručně pletené ponožky a další projekty vyžadující přízi síly Fingering.. Jodhpur Blue je odstín inspirovaný modře omytými ulicemi města Jodhpur. Tato uklidňující ...
TERRA - krásná a pevná směs 75 % merina a 25 % nylonu pro ručně pletené ponožky a další projekty vyžadující přízi síly Fingering.. Harvest Vine kombinuje kaštanovou, zelenou, hnědou a žlutou barvu v paletě inspirované podzimním ...
TERRA - krásná a pevná směs 75 % merina a 25 % nylonu pro ručně pletené ponožky a další projekty vyžadující přízi síly Fingering.. Galaxy Glow září neonově růžovou, oranžovou a zelenou barvou, doplněnou hravými skvrnkami. ...