| Kód: | 52218 |
| Výrobce: | Schoeller-Stahl |
| Cena: | 63 KČ |
| Přepočtená cena: | 2,50 EUR |
| Sleva celkem: | 50 % |
| Původní cena: | 125 KČ |
| Dostupnost: | Skladem |
| Sklad: | 19 ks |
| Materiál: | 50% vlna Superwash, 50% polyakryl |
| Hmotnost : | 50 g |
| návin: | 125 m |
| jehlice / háček: | 4 mm |
Když potřebujete přidržet živá oka, použijte tuto pomůcku místo zbytku jiné příze. Podívejte se na video zde Pro snazší připevnění jehly bude možná nutné konec kožené šňůrky šikmo zastřihnout. Pokud se vám zdá kožená ...
Klubíčko kvalitní vlny na středně velký šátek nebo nákrčník.
WILD WOOL je nádherná příze, absolutní potěšení. Pletení nebo háčkovaní s touto vlnou je důkazem dobře stráveného času na vašem projektu. Ravelry: Pattern Search Jehlice: 4 - 5 mm Zkušební vzorek 18 ok = 10 cm Spotřeba ...